Miliaan Niesten - Pro Dutch Tennis Player - Ranking single: 441 dubbel: 521

  Miliaan Niesten Pro Tennis Speler  
 

Resultaten vanaf 1 januari 2012:


Juni:

  • Future Breda dubbel:

    • Eerste ronde: 6-2 6-3 gewonnen van Al Ghareeb/Magdas (KUW)
      Kwartfinale: 6-3 7-63) gewonnen van Ghareeb/Hormazabal (KUW/CHI)
      Halve finale: 6-2 6-4 gewonnen van Rosenholm/Ryderstedt (SWE)
      Finale: 6-2 6-4 gewonnen van Struff/Pradella (GER)


  • A-toernooi Amstelveen:

    • Eerste ronde: 6-1 6-2 gewonnen van Meulenbeld
      Tweede ronde: 6-0 6-4 gewonnen van Gortworst
      Kwartfinale: 6-4 6-2 gewonnen van Baron
      Halve finale: 6-2 4-0 op. gewonnen van Van Terheijden
      Finale: 4-6 3-6 verloren van De Jong



  • Future Koeln (GER):

    • Eerste ronde: 2-6 6-7(4) verloren van Struff (GER)


  • Future Belgrado (Servie):

    • Eerste ronde: 6-2 5-7 3-6 verloren van Cacic (SRB)


 

 




Mei:


  • Future Sarajevo (Bosnie-Herzegovina):

    • Eerste ronde: 4-6 2-6 verloren van Gorcic (BIH)


April:


  • Future Grasse (Frankrijk):

    • Eerste ronde: 1-6 0-6 verloren van Mina (FRA)

       

  • Future Ajaccio (Corsica, Frankrijk):

    • Eerste ronde: 3-6 1-6 verloren van Struff (GER)

 

  • Challenger kwalificatie Casablanca (Marokko):

    • Eerste ronde: 3-6 7-6(4) 2-6 verloren van Mektic (CRO)

 

  • Challenger kwalificatie St-Brieuc (Frankrijk):

    • Eerste ronde: 6-4 4-6 5-7 verloren van Raja (IND)




  • Challenger kwalificatie Marrakech (Marokko):

    • Eerste ronde: 1-6 6-7(2) verloren van Knittel (GER)

 

 






Resultaten vanaf 1 januari 2011:


November:

  •  Future Koeweit 3:

    • Eerste ronde: 6-2 6-1 gewonnen van Langer (GER)

    • Tweede ronde: 4-1 opgave Wagh (IND)

    • Kwartfinale: 6-3 3-6 6-0 gewonnen van Marcora (ITA)

    • Halve finale: 7-6(5) 2-6 2-6 verloren van Brunken (GER)


Oktober:

  •  Future Koeweit 2:

    • Eerste ronde: 6-7(0) 0-1 opgegeven (voet) tegen Grassi (ITA)

  •  Future Koeweit 1:

    • Eerste ronde: 6-2 7-6(1) gewonnen van Ehrat (SUI)

    • Tweede ronde: 4-6 6-2 6-2 gewonnen van Pulgar-Garcia (ESP)

    • Kwartfinale: 6-3 7-6(5) gewonnen van Olin (SWE)

    • Halve finale: 6-4 6-1 gewonnen van Folie (BEL)

    • Finale: 4-6 2-6 verloren van Dubail (BEL)

  •  Kwalificatie Challenger Rennes (Frankrijk):

    • Eerste ronde: 7-5 6-1 gewonnen van Siljestrom

    • Tweede ronde: w/o gegeven vanwege voetblessure


  •  Future Markham, Toronto (Canada):

    • Eerste ronde: 6-4 6-2 gewonnen van Cox (USA)

    • Tweede ronde: 6-1 7-6(4) gewonnen van Chu (CAN)

    • Kwartfinale: 5-7 1-6 verloren van Borvanov (MDA)



  •  Kwalificatie future Markham, Toronto (Canada):

    • Eerste ronde: Bye

    • Tweede ronde: 6-0 6-2 gewonnen van Loza (MEX)

    • Kwalificatie ronde: 6-4 6-2 gewonnen van Tikhomirov (USA)



  •  Future York, Toronto (Canada):

    • Eerste ronde: 6-2 6-7(4) 6-3 gewonnen van Mohammadi (PAK)

    • Tweede ronde: 3-6 7-5 7-6(4) gewonnen van Sajous (HAI)

    • Kwartfinale: 6-2 6-7(2) 7-5 gewonnen van Audouy (FRA)

    • Halve finale: 5-7 0-6 verloren van Williams (USA)


  •  Future Toronto (Canada):

    • Eerste ronde: 0-6 6-1 6-4 gewonnen van Aarts (USA)

    • Tweede ronde: 6-4 3-6 6-7(4) verloren van Cox (USA)

  •  Kwalificatie Future Toronto (Canada):

    • Eerste ronde: Bye

    • Tweede ronde: 6-0 6-0 gewonnen van Valenti (USA)

    • Kwalificatie ronde: 6-0 6-1 gewonnen van Loza (MEX)


  •  Dubbl future Toronto (Canada) met Marvin Rolle:

    • Eerste ronde: 6-1 6-3 gewonnen van Loza (MEX)/Sajous (HAI)

    • Kwartfinale: w/o gegeven.

  •  Future Tijuana (Mexico):

    • Eerste ronde: 4-6 3-6 verloren van Racz

  •  Future Leon (Mexico):

    • Eerste ronde: 6-3 6-2 gewonnen van Astorga (MEX)

    • Tweede ronde: 4-6 5-7 verloren van El Mihdawy (USA)




  •  Dubbel future Leon (Mexico) met Boris Bakalov (BUL):

    • Eerste ronde: 6-2 6-2 gewonnen van Patrombon (PHI)/Reyes (ITA)

    • Kwartfinale: 6-2 7-5 gewonnen van Garza/Loza (MEX)

    • Halve finale: 5-7 6-4 10-8 gewonnen van Letcher/McKenzie (AUS)

    • Finale: 6-4 6-3 gewonnen van Gallardo-Valles/Martinez (MEX)


  •  A-toernooi Sphaerinda (Utrecht, 2*):

    • Eerste ronde: 6-1 -1 gewonnen van Heijman

    • Tweede ronde: 6-4 7-5 gewonnen van Witte

    • Kwartfinale: 6-0 6-0 gewonnen van de Bruin

    • Halve finale: 6-3 6-4 gewonnen van Leenders 

    • Finale: 7-6 (4) 6-2 gewonnen van De Goede


       

  • Kwalificatie A-toernooi Sphaerinda (Utrecht):

    • Eerste ronde: 7-5 6-2 gewonnen van Leusink

    • Tweede ronde: 6-1 6-2 gewonnen van Rotteveer

    • Laatste ronde: 6-0 6-1 gewonnen van de Veer


Juli:


  • Future Chiswick (Londen, Engeland):

    • Eerste ronde: 6-1 6-7(3) 4-6 verloren van Rice (GBR)

 

  • Dubbel future Chiswick (Londen, Engeland) (met Mark Finn):

    • Eerste ronde: 2-6 3-6 verloren van Evans/Broady (GBR)

 

  • Future Middelkerke (Belgie):

    • Eerste ronde: 6-4 3-6 4-6 verloren van Bossel (SUI)

  • Dubbeltitel Middelkerke (met Xander Spong):

    • Eerste ronde: 4-6 6-4 10-6 gewonnen van Boltz/Renault (FRA)

    • Kwartfinale: 6-3 6-4 gewonnen van Hewitt/Marsalek (GBR)

    • Halve finale: 6-3 4-6 10-7 gewonnen van Lucak/Novak (CZE)
      Finale: 1-6 6-0 10-4 gewonnen van Daescu (ROU)/Sakharov (FRA)


Juni: 


  • Future Palma del Rio (Spanje):

    • Eerste ronde: 3-6 6-4 6-1 gewonnen van Milton (GBR)

    • Tweede ronde: w/o gegeven tegen Belyaev (RUS) vanwege griep



  • Kwalificatie future in Palma del Rio (Spanje):

    • Eerste ronde: 6-0 6-1 gewonnen van Munoz (ESP)

    • Tweede ronde: 6-0 6-1 gewonnen van Sanchez (ESP)

       

  • Dubbel Palma del Rio (met Miloslav Mecir, SVK):

    • Eerste ronde: 7-5 6-0 gewonnen van Richard/Roy

    • Kwartfinale: 3-6 7-6(0) 15-13 gewonnen van Molchanov (UKR)/Belyaev (RUS)

    • Halve finale: w/o gegeven tegen Gomez/Manzano (ESP) vanwege griep

 

  • Future in Melilla (Spanje):

    • Eerste ronde: 1-6 2-6 verloren van Ortega-Olmedo (ESP)


  • Future in Keulen:

    • Eerste ronde: 1-6 5-7 verloren van Krawietz (GER)

 

  • Future in Almere:

    • Eerste ronde: 4-6 6-7(5) verloren van Fisher (GER)







Competitie 2011:

  • Competitie met ETV Volley 1 tegen Amstelpark 3:

    • 4-4:

    • Singel tegen Roy Bruggeling: 7-6 6-4 gewonnen

    • Herendubbel met Maarten Meijs tegen Bruggeling/Camfferman: 1-6 7-6 3-6 verloren

 

  • Competitie met ETV Volley 1 tegen BLTV 1:

    • 3-5 verloren:

    • Singel tegen Eric Kuijlen: 7-5 6-3 gewonnen

    • Herendubbel met Maarten Meijs tegen Kuijlen/Boelhouwer: 6-1 1-6 6-4 gewonnen 

    • Mixed met Daphne van den Heuvel tegen Schonhage/Boelhouwer: 2-6 3-6 verloren


  • Competitie met ETV Volley 1 tegen SHOT 1:

    • 3-5 verloren:

    • Singel tegen David de Goede: 2-6 6-7 verloren

    • Herendubbel met Marcus Daniell tegen De Goede/Niewerth: 6-4 6-2 gewonnen 

    • Mixed met Daphne van den Heuvel tegen Gomperts/Niewerth: 7-6 3-6 10-7 gewonnen


  • Competitie met ETV Volley 1 tegen Heerhugowaard 1:

    • 5-3 gewonnen:

    • Singel tegen Bart de Gier: 6-3 6-2 gewonnen

    • Herendubbel met Marcus Daniell tegen De Gier/Mak: 6-3 4-6 5-7 verloren 

    • Mixed met Daphne van den Heuvel tegen Balk/De Gier: 0-6 1-6 verloren

    •  

  • Competitie met ETV Volley 1 tegen Berkenrode 1:

    • 6-2 gewonnen:

    • Singel tegen Lennert van der Linden: 6-3 6-1 gewonnen

    • Mixed met Daphne van den Heuvel tegen Boeykens/van Welzenis: 7-5 4-6 9-11 verloren


  • Competitie met ETV Volley 1 tegen Daisy 1:

    • 6-2 gewonnen:

    • Singel tegen C. Koderisch: 6-3 1-6 7-6 gewonnen

    • Mixed met Daphne van den Heuvel tegen Vermeulen/Koderisch: 3-6 6-2 12-10 gewonnen


  • Competitie met ETV Volley 1 tegen ALTA 2:

    • 5-3 gewonnen:

    • Singel tegen Jeroen van de Hoek: 6-0 6-4 gewonnen



Januari t/m maart 2011:

  • Herstelproces schouderblessure (sinds oktober 2010).





Resultaten vanaf 1 januari 2010:

Januari 2010:

  • Toernooiwinst A-toernooi in Valkenswaard:

    • Eerste ronde: 6-4 6-2 tegen Pim Toonders

    • Tweede ronde: 7-6 6-1 tegen Pedro Mol

    • Kwartfinale: 6-1 6-0 tegen Clifford Enhosoregbe

    • Halve finale: 6-3 7-5 tegen Ille van Engelen

    • Finale: 4-6 6-1 7-6 tegen Peter Lucassen


  • Kwalif. future Schwieberdingen:

    • Eerste ronde kwalif.: Bye

    • Tweede ronde kwalif.: 6-7 3-6 verloren van Wang


  • Dubbeltitel future Schwieberdingen met Huta Galung:

    • Eerste ronde: 6-4 7-6 gewonnen van Klier/Popp

    • Kwartfinale: 6-4 3-6 12-10 gewonnen van Eysseric/Obry

    • Halve finale: 7-5 6-3 gewonnen van Burquier/Walter

    • Finale: 1-6 7-6 10-4 gewonnen van Regnat/Zimmermann


  • Kwalif. future Stuttgart:

    • Eerste ronde kwalif.: 6-4 7-6 gewonnen van Yannick Junger

    • Tweede ronde kwalif.: 1-6 2-6 verloren van Florin Mergea


  • Kwalif. future Kaarst (Duitsland):

    • Eerste ronde kwalif.: 6-0 6-1 gewonnen van Wickenhauser

    • Tweede ronde kwalif.: 6-3 6-3 gewonnen van Andre Mordhorst

    • Laatste ronde kwalif.: 6-2 2-6 2-6 verloren van Holger Fisher


Februari 2010:

  • Kwalif. future Eilat (1e toernooi):

    • Eerste ronde kwalif.: 6-2 6-3 gewonnen van Gerald Melzer

    • Tweede ronde kwalif.: 6-4 6-0 gewonnen van Igor Smilansky

    • Laatste ronde kwalif.: 3-6 1-6 verloren van Todor Enev


  • Kwalif. future Eilat (2e toernooi):

    • Eerste ronde kwalif.: Bye

    • Tweede ronde kwalif.: 7-5 6-3 gewonnen van Scott Griekspoor

    • Laatste ronde kwalif.: 6-3 6-2 gewonnen van Michal Konecny


  • Hoofdtoernooi in Eilat (2e toernooi):

    • Eerste ronde: 6-3 6-1 gewonnen van Saar Steele

    • Tweede ronde: 2-6 2-6 verloren van Noam Okum


Maart 2010:


  • Hoofdtoernooi in Ottawa:

    • Eerste ronde: 3-6 6-4 0-3 opgegeven tegen Panav Jha


  • Hoofdtoernooi dubbel in Ottawa met Van Engelen:

    • Eerste ronde: 6-1 4-6 10-8 gewonnen van Gigougnon/De Greef

    • Kwartfinale: 0-3 opgegeven tegen Paul/Parr


  • Hoofdtoernooi in Montreal:

    • Eerste ronde: 1-4 opgegeven tegen Adrien Bossel


April 2010:


  • Competitie met ETV Volley tegen Van Horne:

    • 5-3 Verloren:

    • Singel tegen Stefan Wauters: 4-6 6-2 5-7 verloren

    • Dubbel met Oliver Statham tegen Blom/Wauters: 5-7 3-6 verloren

    • Mixed met Daphne van den Heuvel tegen Wacano/Leurs: 6-2 6-1 gewonnen


  • Competitie met ETV Volley tegen TC Zandvoort:

    • 5-3 Gewonnen:

    • Singel tegen Scott Griekspoor: 1-6 diskwal. vanwege ongevraage toilet-break

    • Dubbel met Oliver Statham tegen Griekspoor/Griekspoor: 7-6 6-4 gewonnen

    • Mixed met Daphne van den Heuvel tegen vd Knaap/Griekspoor: 6-0 3-6 9-11 verloren


  • Competitie met ETV Volley tegen TC Strokel:

    • 5-3 Gewonnen:

    • Singel tegen Yori Meulenbeld: 6-2 6-4 gewonnen

    • Dubbel met Oliver Statham tegen Van Haasteren/Pfeiffer: 6-7 3-6 verloren

    • Mixed met Daphne van den Heuvel tegen Andrade/Meulenbeld: 6-1 6-1 gewonnen


Mei 2010:


  • Competitie met ETV Volley tegen De Manege:

    • 5-3 Gewonnen:

    • Singel tegen Bob van Duijn: 1-6 6-2 6-1 gewonnen

    • Dubbel met Oliver Statham tegen Van Duijn/Van de Laar: 5-3 opg. Volley


  • Competitie met ETV Volley tegen TC Barneveld:

    • 6-2 Gewonnen:

    • Singel tegen Evthimios Karaliolios: 6-0 6-3 gewonnen

    • Dubbel met Oliver Statham tegen Schimmel/Korteling: 7-6 7-5 gewonnen

    • Mixed met Daphne van den Heuvel tegen Schimmel/Verboven: 6-4 6-4 gewonnen


  • Competitie met ETV Volley tegen Amstelpark:

    • 4-4:

    • Singel tegen Roy Bruggeling: 7-5 6-1 gewonnen

    • Mixed met Daphne van den Heuvel tegen Van der Valk/Wong: 3-6 6-2 10-8 gewonnen


  • Competitie met ETV Volley tegen Dekker Tennis:

    • 5-3 Gewonnen:

    • Singel tegen Melle van Gemerden: 5-7 6-1 3-0 opg. Van Gemerden

    • Dubbel met Oliver Statham tegen Van Gemerden/Lupescu: opgave Dekker Tennis

    • Mixed met Daphne van den Heuvel tegen Van Gemerden/Sterk: 6-4 4-4 opg. Dekker Tennis


  • Future in Brcko (Bosnie):

    • Eerste ronde: 6-1 6-3 gewonnen van Mike Urbanija

    • Tweede ronde: 6-3 6-7(5) 5-7 verloren van Dejan Katic


  • Future in Prijedor (Bosnie):

    • Eerste ronde: 6-1 6-2 gewonnen van Nebojna Peric

    • Tweede ronde: 7-5 5-7 6-3 gewonnen van Ante Pavic

    • Kwartfinale: 6-1 2-6 6-2 gewonnen van Nikola Cacic

    • Halve finale: 2-1 opg. van Mislav Hizak

    • Finale: 3-6 4-6 verloren van Franko Skugor


  • Future dubbel (met Stephan Fransen) in Prijedor (Bosnie):

    • Eerste ronde: 6-1 2-6 10-7 gewonnen van Savic/Tosic

    • Kwartfinale: 6-1 7-6(3) gewonnen van Jotovski/Magdincev

    • Halve finale: 3-6 3-6 verloren van Androic/Skugor


Juni 2010:


  • Future in Kiseljak (Bosnie):

    • Eerste ronde: 6-1 7-6(7) gewonnen van Josip Mesin

    • Tweede ronde: 3-6 6-3 7-5 gewonnen van Antonio Lupieri

    • Kwartfinale: 6-4 7-6(4) gewonnen van Antonio Sancic

    • Halve finale: 6-1 3-1 opg. van Jiri Skoloudik

    • Finale: 3-6 0-6 verloren van Mirza Basic


  • Future in Alkmaar:

    • Eerste ronde: 6-7(4) 6-3 6-2 gewonnen van Gilles de Sousa

    • Tweede ronde: Walkover gegeven (ziek)


  • Future in Palma del Rio (Spanje):

    • Eerste ronde: 1-6 6-2 6-1 gewonnen van Boje-Ordonez

    • Tweede ronde: 7-5 6-4 gewonnen van Gomez-Herrera

    • Kwartfinale: 2-6 3-6 verloren van Niels Desein


  • Future dubbel (met Simon Cauvard)in Palma del Rio (Spanje):

    • Eerste ronde: 6-2 6-4 gewonnen van Crepaldi/Eros

    • Kwartfinale: 3-6 0-6 verloren van Kirillov/Kudryavtsev

    • Kwartfinale: 2-6 3-6 verloren van Niels Desein


Juli 2010:


  • Future in Bakio (Spanje):

    • Eerste ronde: 6-1 6-0 gewonnen van Montanes-Roca

    • Tweede ronde: 7-5 4-6 3-6 verloren van Richard Waite


  • Future in Gandia (Spanje):

    • Eerste ronde: 6-1 6-2 gewonnen van Benjamin Mitchell

    • Tweede ronde: 6-2 6-4 gewonnen van Gonzalez-Jimenez

    • Kwartfinale: 1-6 3-6 verloren van Fornell-Mestres


Augustus 2010:


  • A-toernooi (4 sterren) in Brunssum:

    • Eerste ronde: 6-0 6-0 gewonnen van Randy Stofberg

    • Tweede ronde: 6-4 6-3 gewonnen van Steven Gallacher

    • Kwartfinale: 6-3 6-1 gewonnen van Frank Clausing

    • Halve finale: 2-6 4-6 verloren van Jasper Smit


  • Nederlands Kampioenschap in Amstelveen:

    • Eerste ronde: 6-7(4)2-6 4-6 verloren van Michel Koning

       

       


  • Future in Enschede:

    • Eerste ronde: 4-6 4-6 verloren van Yannick Lupescu

       

       


September 2010:


  • Future in Middelburg:

    • Eerste ronde: 0-5 opgegeven tegen Daniel Smethurst

       

       


  • Future in Antalya (Turkije):

    • Eerste ronde: 0-1 opgegeven tegen Nikolai Cacic

       

       

Resultaten vanaf 1 januari 2009:


Januari 2009:

  • Toernooiwinst A-toernooi Valkenswaard

  • Laatste ronde kwalificatie future Duitsland

  • Laatste ronde kwalificatie future Duitsland

Maart 2009:

  • 2e ronde kwalificatie future in Canada

  • Gekwalificeerd voor future in Canda, 1e ronde hoofdtoernooi verloren

  • Laatste ronde kwalificatie future in Canada

April 2009:

  • 2e ronde kwalificatie future in Italie

  • Competitie gespeeld: Eerste klasse gemengd op zondag

Mei 2009:

  • Competitie: Kampioen geworden, gepromoveerd naar hoofdklasse

Juni 2009:

  • Kwartfinale A-toernooi in Emmen

  • Laatste ronde kwalificatie future in Apeldoorn

  • Laatste ronde kwalificatie future in Alkmaar, halve finale dubbel (met Koolhof)

  • Gekwalificeerd voor future in Rotterdam, 1e ronde hoofdtoernooi verloren. Dubbel finale (met Middelkoop)

Juli 2009:

  • Gekwalificeerd voor future in Duitsland, 1e ronde hoofdtoernooi verloren

  • Gekwalificeerd voor future in Spanje, 2e ronde hoofdtoernooi verloren

  • Gekwalificeerd voor future in Spanje, 2e ronde hoofdtoernooi verloren

Augustus 2009:

  • Gekwalificeerd voor future in Israel, kwartfinale hoofdtoernooi verloren

  • Gekwalificeerd voor future Israel, 2e ronde hoofdtoernooi verloren

  • Halve finale hoofdtoernooi verloren van future in Israel

September 2009:

  • Gekwalificeerd voor future in Verenigde Staten, 1e ronde hoofdtoernooi verloren

  • Gekwalificeerd voor future in Mexico, finale hoofdtoernooi

  • 1e ronde hoofdtoernooi verloren van future in Mexico

November 2009:

  • Halve finale A-toernooi in Eibergen

  • Laatste ronde kwalificatie verloren van challenger in Japan

  • Laatste ronde kwalificatie verloren van challenger in Japan, kwartfinale dubbel (met Huta Galung)

  • Gekwalificeerd voor future in Maleisie, 2e ronde hoofdtoernooi verloren. Dubbel toernooiwinst (met Huta Galung)

 

Miliaans sponsors:


Dunlop tennis sponsor van Miliaan Niesten

Intersport van den Broek sponsor van Miliaan Niesten

Sjeng Sports sponsor van Miliaan Niesten

Luistertherapie-Eindhoven sponsor van Miliaan Niesten


 
 
Follow Miliaan Niesten on Twitter